Spleta TV
na voljo v Google Play

04. 03. 2019

Jakofčič in Škofova državna prvaka v badmintonu

[gallery ids="42011,42010,42009,42008,42007,42006,42005,41998,41999,42000,42001,42002,42003,42004,41997"] Na 7. državnem prvenstvu gluhih v badmintonu, ki je potekalo minuli vikend v Novem mestu v sodelovanju z Društvom oseb z izgubo sluha Dolenjske in Bele krajine, sta postala državna prvaka Miha Jakofčič in Gordana Škof. V moški konkurenci je tekmovalo devet igralcev, pri ženskah pet, iz petih društev gluhih in naglušnih. Pri moških je Miha Jakofčič (MDGLJ) utrdil svoje mesto državnega prvaka, saj je laskavi naslov ubranil že četrtič, potem ko je v finalu z rezultatom v 2:0 nizih premagal Mariborčana Roberta Debevca. V ženski konkurenci je Gordana Škof  (DGN Celje) z rezultatom 2:0 v nizih, premagala Sabino Radovanovič in prvič osvojila naslov državne prvakinje v badmintonu. Rezultati, moški: 1.mesto Miha Jakofčič, MDG Ljubljana 2.mesto Robert Debevec, DGN Podravja Maribor 3.mesto Tomi Strel, DGN Severne Primorske   Ženske: 1.mesto Gordana Škof, DGN Celje 2.mesto Sabina Radovanovič, DGN Celje 3.mesto Natalija Javornik, MDG Ljubljana   Rezultati DP v badmintonu