Spleta TV
na voljo v Google Play

15. 02. 2014

Futsal: Slovenija izgubila proti Madžarski s 5:10

Na drugi tekmi se je Slovenija pomerila z Madžarsko in v prvem polčasu sta bili obe reprezentanci enakovredni, čeprav je slovenska reprezentanca ves čas vodila igro. V prvem polčasu so naši vodili z 1:0, z golom Saše Lukič, nato so Madžari izenačili ter kasneje so naši v eni minuti prejeli še dva gola. V napeti igri v prvem polčasu je Slovencem uspelo izenačiti rezultat z 3:3. V drugem polčasu pa se je napetost stopnjevala in domačini so pred polno tribuno svojih navijačev z lahkoto vodili igro, čeprav je imela naša reprezentanca veliko prilike, a žoga ni in ni hotela v gol. Sreča je bila na strani Madžarov, ki so na koncu povedli z rezultatom 10:5. Po tekmi so bili igralci vidno razočarani, saj so s tem zapravili priložnost za vstop na evropsko prvenstvo gluhih v futsalu, ki bo novembra v bolgarski prestolnici Sofiji. Obiskovalcem naše spletne strani se pravičujemo, da nismo mogli urediti prenosa v živo zaradi tehnične težave z omrežji. Prosimo vas za razumevanje.   1. kolo, sobota 15. februar 2014 10.00 Italija - Slovenija - REZULTAT:  7:2 12.00 Madžarska - Belorusija - REZULTAT: 1:7 2. kolo, sobota 15. februar 2014 17.00 Belorusija - Italija - REZULTAT: 4 : 8 19.00 Madžarska - Slovenija - REZULTAT: 10 : 5 3. kolo, nedelja 16. februar 2014 11.00 Slovenia - Belorusija REZULTAT: 4 : 8 13.00 Italija - Madžarska