Spleta TV
na voljo v Google Play

20. 03. 2017

S četrtim mestom na slalomu Drevova sklenila nastope na SP

[caption id="attachment_35499" align="aligncenter" width="350"] Anja Drev iz svetovnega prvenstva odhaja z dvema medaljama[/caption] Zadnji tekmovalni dan svetovnega prvenstva gluhih v alpskem smučanju v Innerkremsu je prinesel malo sprememb v vrhu najboljših smučark. Najhitrejša je bila Čehinja Tereza Kmochova, drugo mesto je osvojila Rusinja Elena Yakovishina, tretje pa domačinka Melissa Koeck. Anja Drev je bila četrta. Tekma je minila sončnem vremenu, zgodnja ura štarta pa je bila odlična, saj je bila tekmovalna podlaga ustrezno trda. Za 19-letno Anjo Drev je bilo to svetovno prvenstvo izjemno uspešno, saj je Sloveniji prismučala kar dve medalji, in sicer v smuku in super kombinaciji. V ponedeljek, 20. marca 2017, bo ob 12h, v Ljubljani v prostorih Zavarovalnice Triglav (Verovškova 60B, Ljubljana) potekala novinarska konferenca. Na novinarski konferenci bo o svojih uspehih in naporni sezoni spregovorila Anja Drev, za pogovore pa bo na voljo tudi njena uspešna trenerska ekipa, ki jo tvorita glavni trener Drago Drev in njegov pomočnik Rok Tomažič. Ekipo Drevove bosta pozdravila in ji čestitala Damijan Lazar, predsednik ZŠIS-POK in Anton Petrič, sekretar Športne zveze gluhih Slovenije.